phone(097) 646-18-49
phone(050) 930-56-49

Ремонт побутової техніки у Черкасах

зі збільшеним терміном гарантії

Ремонт побутової техніки:

З гарантією полагодимо вашу побутову техніку

Залиште заявку на безкоштовний виїзд майстра і діагностику поломки

Увага! На всі види робіт надається гарантія і оформляється виїзна заявка на спеціальному бланку

Наші майстри працюють з 9.00 до 21.00 без вихідних

Або просто зателефонуйте нам:

(097) 646-18-49
(050) 930-56-49

Наша адреса: м. Черкаси, вул. Благовісна, 62/1

Як замовити виїзд майстра додому?

Ласкаво просимо на офіційний сайт сервісного центру "На дому". Наша компанія вже більше 12 років працює в Черкасах і надає населенню послуги з ремонту побутової техніки. Вам більше не потрібно возити техніку в майстерню! Фахівці нашої компанії самі приїдуть до вас додому, проведуть діагностику і виконають ремонт. У разі крайньої необхідності вони можуть забрати частину побутової техніки (наприклад, електронну плату) для відновлення в майстерню. Така робота пов'язана з необхідністю тестування на специфічному обладнанні.

Для того, щоб замовити виїзд майстра додому, вам буде потрібно зателефонувати на номер, який вказаний на сайті або ж заповнити форму, розташовану нижче. Натисніть кнопку і ми самі вам передзвонимо протягом декількох хвилин. Під час спілкування зі співробітником назвіть марку і модель пристрою, це значно полегшить попередню діагностику.

Сервісний центр по ремонту побутової техніки

Наша компанія ремонтує найрізноманітнішу побутову техніку. Ми можемо відновити фронтальні і вертикальні пральні машини, окремо стоячі або вбудовані посудомийки, холодильники та морозильні камери, а також різні пристрої для приготування їжі: мікрохвильові печі, варильні панелі, духові шафи і комбіновані плити. Наші фахівці можуть виконати ремонт різної складності за вигідною ціною. При ремонту використовуються тільки якісні запчастини (контрактні або оригінальні), на які поширюється гарантія виробника.

Торгові марки

Майстри СЦ "На дому" можуть виконати ремонт будь-яких брендів і абсолютної більшості моделей. За багато років роботи вони накопичили величезний досвід, який дозволяє полагодити практично будь-яку несправність. Ми можемо відновлювати як недорогі пристрої економ-класу, так і преміальні європейські марки, такі як AEG або Miele. Природно, ми працюємо і з найбільш масовим "середнім" сегментом ринку. Якщо будь-яких запасних частин не буде в Черкасах, ми зможемо швидко замовити їх з Києва або Одеси.

Як відбувається ремонт

Насправді виклик майстра для ремонту побутової техніки відбувається досить швидко, а сам ремонт не займає багато часу. Після телефонної консультації майстер починає збирати необхідне обладнання і запасні частини, виїжджає на будинок до замовника. Після цього проводиться діагностика, під час якої виявляється причина поломки і озвучується вартість ремонту. Якщо ціна не влаштовує замовника, він легко може відмовитися від ремонту, сплативши діагностику. Якщо ціна влаштовує - то майстер виконує ремонт і встановлює необхідні деталі. Після ремонту проводиться перевірка обладнання. Потім співробітник СЦ "На дому" видає гарантію, а замовник оплачує роботу майстра.

Гарантійні зобов'язання

Наша компанія завжди намагається забезпечити максимальний комфорт для користувача. У тому числі і моральний комфорт, який може бути досягнутий лише при впевненості в тому, що гроші були заплачені не дарма і відремонтований пристрій буде працювати тривалий час. Тому ми завжди видаємо гарантійний талон на послуги з ремонту побутової техніки, які поширюються як на саму роботу, так і на встановлені запасні частини, якщо такі встановлювалися.

Якщо під час гарантійного періоду ваш пристрій знову зламається - то ми зможемо відновити його. Варто звернути увагу, що гарантія видається тільки на ті вузли, в які втручалися наші майстри. При поломки, що не мають відношення до наданій послузі, роботу потрібно буде оплатити окремо.

 
Сервісний ремонт електронікиРемонт пральних машин у КиєвіРемонт комп'ютераПрофесійний ремонт холодильника
0.0630 s
5