Ремонт кондиціонерів у Черкасах

Наші телефони:

(097) 646-18-49
(050) 930-56-49

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Черкаси, вул. Благовісна, 62/1

Ціни на ремонт кондиціонерів

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі кондиціонера. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заправка фреоном від 450 грн. Замовити
Чистка, профілактика системи охолодження від 280 грн. Замовити
Чистка дренажу від 250 грн. Замовити
Відновлення модуля управління від 500 грн. Замовити
Відновлення внутрішніх ланцюгів від 280 грн. Замовити
Заміна мотора-компресора від 600 грн. Замовити

Професійний ремонт всіх типів кондиціонерів у Черкасах

Якщо ваш кондиціонер почав погано працювати або зовсім перестав охолоджувати повітря, то вам буде потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста. У компанії «НА ДОМУ» працюють тільки досвідчені майстри, які можуть якісно обслужити або відремонтувати кліматичне обладнання. Після завершення ремонту майстер видає замовнику офіційну гарантію.

Кондиціонери та спліт-системи

Кондиціонери можуть бути домашніми та промисловими. Промислові пристрої мають власну класифікацію, нас цікавлять побутові кондиціонери. Класичні кондиціонери встановлюються у вікна та мають єдиний корпус, також єдиний корпус мають напольні мобільні кондиціонери. На стінах найчастіше встановлюються спліт-системи. У перекладі з англійської split означає “розділені”. У таких пристроях є 2 блоки: внутрішній та зовнішній. У зовнішньому знаходиться компресор та конденсатор, а у внутрішньому вентилятор та випарник. Також у внутрішньому блоці розміщуються різні фільтри, частини спліт-системи з'єднуються між собою магістраллю з холодоагентом.

В останні роки в Україні велику популярність набули мультиспліт системи, в яких до одного зовнішнього блоку приєднується кілька внутрішніх. Це дуже зручно, якщо власнику будинку необхідно остудити одразу кілька кімнат.

Види ремонту 

Сучасний кондиціонер у будь-якому випадку оснащується компресором та системою охолодження, за якою циркулює фреон або інший холодоагент. Компресори можуть бути лінійними або інверторними, які мають специфіку ремонту. Наші спеціалісти можуть відремонтувати будь-який компресор, також ми можемо виконати заміну випарника чи конденсатора. Фахівці майстерні можуть замінити температурні датчики, відновити електропроводку та відремонтувати електронний модуль управління. Якщо у вас став гірше морозити кондиціонер – то проблема може ховатися у витоку фреону. У такому разі майстер виїжджає додому у Черкасах та проводить діагностику. Потім фахівець усуває витік та заправляє саме той холодоагент, який використовував виробник побутової техніки.

Також ви можете замовити виїзд майстра для очищення кондиціонера. Майстер приїде додому і огляне вашу спліт-систему, він може розібрати блок і видалити засмічення з фільтрів, також може замінити фільтри в разі потреби. При доступності зовнішнього блоку проводиться його обслуговування. Регламентні роботи на спліт-системі необхідно проводити щорічно, щоб кондиціонер міг працювати довгі роки.

Як викликати майстра додому?

Викликати майстра додому дуже легко, якщо ви мешкаєте в Черкасах або найближчому передмісті. Ми працюємо як у Сосновському районі, так і у Наддніпрянському. Майстер «НА ДОМУ» може виїхати до Центру, Митниці, Південно-Західного, Хімселища, Соснівки, Дахнівки, Казбету та інших локацій Черкас. Також майстер може виїхати до Черкащини. У такому разі необхідно зателефонувати і уточнити можливість виїзду до вашого населеного пункту. Час виїзду визначає сам замовник, за необхідності можна замовити екстрений виїзд по ремонту чи обслуговуванню кондиціонера.

0.1693 s
22