Розширена гарантія на ремонт побутової техніки

На які види техніки поширюється гарантія

Звертаючись до сервісного центру для ремонту самих різних видів побутової техніки користувачі хочуть бути впевненими в тому, що їх пристрій буде відремонтовано з використанням якісних запасних частин і сучасного обладнання. Також власникам важливо отримати документ, який буде засвідчувати зобов'язання, взяті сервісним центром.

Наша компанія займається ремонтом різної побутової техніки, яка найбільш поширена в Черкасах. Ми відновлюємо пральні машини вертикального і фронтального типу, виконуються всі види ремонту, включаючи відновлення електроніки. Також ми ремонтуємо вбудовуються і окремо стоячі посудомийні машини, включаючи заміну циркуляційних насосів. При ремонті холодильників і морозильних камер застосовуються передове обладнання та якісні запасні частини, на які видається гарантія від виробника. Термін гарантії залежить від конкретного випадку і виду ремонту. Нижче ви можете ознайомитися зі зразковими термінами дії гарантії для різних видів ремонту пральних машин.

Ми завжди тримаємо слово

Наша компанія - одна з перших в Черкасах почала виїжджати на будинок до користувача для того, щоб відремонтувати побутову техніку. Саме тому наш сервісний центр називається "На дому". Наше благополуччя залежить від того, як наскільки добре був виконаний ремонт. Оскільки основним джерелом залучення нових клієнтів є рекомендації друзів і знайомих. Видаючи розширену гарантію на різні види робіт, ми забезпечуємо клієнта надійним сервісом, з себе - новими замовниками в майбутньому. Якщо ви викликаєте фахівця "На дому", то можете бути впевнені, що ремонт техніки виконає грамотний і ввічливий професіонал.

 

Гарантія на ремонт пральних машин

Вид ремонту 100% вартості 50% вартості
Заміна Тена (водонагрівача) 3 міс. + 3 міс.
Ремонт модуля управління (плати) 1 міс. + 1 міс.
Заміна блоку підшипників 6 міс. + 6 міс.
Установка нового барабана 6 міс. + 6 міс.
Заміна зливного насоса (помпи) 3 міс. + 3 міс.
Заміна приводного ременя 3 міс. + 3 міс.
Ремонт двигуна 4 мес. + 4 мес.
Установка нових амортизаторів 6 міс. + 6 міс.
Заміна щіток на двигуні 3 міс. + 3 міс.

Гарантія на ремонт холодильників

Вид ремонту 100% вартості 50% вартості
Заміна компресора 6 міс. + 6 міс.
Заправка фреоном 6 міс. + 6 міс.
Заміна пускового реле 3 міс. + 3 міс.
Заміна терморегулятора 3 міс. + 3 міс.
Заміна випарника 3 міс. + 3 міс.
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра 3 міс. + 3 міс.
Заміна фільтра 3 міс. + 3 міс.
Ремонт/відновлення блоку управління 3 міс. + 3 міс.
Заміна Тена в холодильнику 3 міс. + 3 міс.
Умови для інших видів побутової техніки

На жаль, розширена гарантія не поширюється на інші види техніки (крім пральних машин і холодильників). Сервісний центр «Ремонт на дому» надає на них таку ж гарантію, як і інші центри зумовлену гарантійними зобов'язаннями виробників запасних частин.

Нагадуємо, що в нашому центрі Ви можете відремонтувати будь-яку побутову техніку і електроніку, наприклад: пральні і посудомийні машини, холодильники, мікрохвильові печі, газові та електричні плити, духові шафи, варильні панелі, ноутбуки, комп'ютери, смартфони, планшети, моноблоки, оргтехніку, телевізори та домашні кінотеатри.

Якщо ж у вас зламалася дрібна побутова техніка, така як кавомолки та кавоварки, чайники, соковижималки, хлібопічки, мультиварки, блендери, праски, пилососи та м'ясорубки - ми з радістю полагодимо і цю техніку.

З повагою до мешканцям та гостям нашого міста - сервісний центр «Ремонт на дому».