Ремонт микроволновых печей у Черкасах

Наші телефони:

(097) 646-18-49
(050) 930-56-49

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Черкаси, вул. Благовісна, 62/1

Ціни на ремонт микроволновых печей

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі микроволновой печи. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 150 грн. Замовити
Замена предохранителей от 80 грн. Замовити
Замена лампы от 80 грн. Замовити
Установка нового магнетрона от 350 грн. Замовити
Замена стекла от 150 грн. Замовити
Замена слюды от 150 грн. Замовити
Ремонт двигателя от 300 грн. Замовити
Замена дверцы от 200 грн. Замовити
Ремонт платы управления от 200 грн. Замовити
Замена предохранителя от 120 грн. Замовити
Замена конденсаторов от 200 грн. Замовити
Замена трансформатора от 400 грн. Замовити
Замена шлейфов от 140 грн. Замовити

Ми вже більше 12 років працюємо в Черкасах і точно знаємо, що потрібно робити, якщо зламалася мікрохвильова піч. Сучасні моделі мікрохвильовок разюче відрізняються від тієї техніки, яка випускалася 20-30 років тому. Хороша мікрохвильова піч може вбудовуватися в кухонні меблі і оснащуватися різними функціями. Деякі моделі оснащуються окремим нагрівальним елементом, грилем і навіть вентилятором конвекції. Пристрої з автоматичними програмами можуть готувати унікальні страви, а користувач - самостійно створювати і зберігати програми в пам'яті мікрохвильовки.

Для того, щоб викликати нас додому - зателефонуйте, який вказаний на сайті. Також ви можете залишити онлайн-заявку і ми самі вам передзвонимо. Наші майстри виїжджають по Черкасам і в найближчий передмістя на відстань до 10 км. Виїзд можна замовити на будь-який зручний день тижня або оформити в терміновому порядку.

Ремонт будь-яких марок

Наша майстерня спеціалізується на ремонті самих різних брендів. Ми можемо відновити працездатність як європейських, так і американських пристроїв. Також ми чиним моделі азіатських і турецьких виробників. Насправді ми можемо полагодити будь-яку мікрохвильовку, навіть саму рідкісну. Єдиною перешкодою стане пошук запасних частин. Але навіть на рідкісні моделі ми можемо замовити необхідні деталі і полагодити пристрій через 2-4 тижні. На 95% мікрохвильовок запчастини є в наявності, а ремонт виконується за 30-60 хвилин.

Різні поломки

Мікрохвильова піч - досить простий пристрій, але навіть в ньому можуть зламатися найрізноманітніші деталі. Наші фахівці виконують заміну шлейфів і ремонт модулів управління, відновлення системи управління і заміну магнетрона. Ми можемо відремонтувати будь-який датчик і замінити електродвигун поворотного столу. Який би складний не був ремонт - наші фахівці впораються з поставленим завданням.

Гарантія на роботу

На всі види поломок поширюється гарантія, детальну інформацію про неї ви можете прочитати у відповідному розділі сайту. При цьому важливо розуміти, що гарантія видається тільки на ту деталь, яка була замінена і тільки на ті дії, які виконувалися. Якщо після нашої роботи встановлений нами елемент вийшов з ладу не з вини користувача - то ми відновимо працездатність безкоштовно. Термін гарантії для кожної поломки уточнюється окремо.

Ремонт на дому микроволновокРемонт мелкой бытовой техникиБыстрый ремонт бытовой техникиРемонт электроники на дому
 
0.1768 s
22