Ремонт електроплит у Черкасах

Наші телефони:

(097) 646-18-49
(050) 930-56-49

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Черкаси, вул. Благовісна, 62/1

Ціни на ремонт eлектроплит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі eлектроплити. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Установка електроплити від 140 грн. Замовити
Заміна конфорок від 115 грн. Замовити
Заміна ТЕНа від 280 грн. Замовити
Заміна перемикача режимів конфорки від 155 грн. Замовити
Установка нової склокераміки від 480 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 120 грн. Замовити
Заміна мережевого кабелю від 80 грн. Замовити
Заміна запобіжників від 60 грн. Замовити
Установка нової лампи від 80 грн. Замовити
Заміна ручки духовки від 60 грн. Замовити
Ремонт електросхеми від 380 грн. Замовити

Якщо у вас зламалася електрична плита - то вам однозначно варто звернутися в нашу компанію. Сервісний центр "На дому" - один з найстаріших в Черкасах. Ми працюємо з великою кількістю різної побутової техніки, але у нас є і окремі майстри, які займаються відновленням працездатності електричних плит, варильних панелей і духових шаф.

Вбудована техніка дуже схожа на комбіновану, але все-таки трохи відрізняється. Тому під час дзвінка майстру обов'язково попередьте його, про який тип пристрою йдеться. Але не переживайте - ми можемо відновити працездатність будь-якої побутової техніки, навіть самої рідкісної. Ми працюємо як з європейськими, так і з азіатськими брендами. Також ми можемо полагодити американські варильні панелі і турецькі духові шафи, які користуються великою популярністю як у Черкасах, так і в інших містах України.

Поломки вручений панелі і духової шафи

Комбінована електроплита складається з корпусу, в якому розміщуються панель, духова шафа і спеціальний ящик для зберігання посуду. Ми можемо виконати будь-який ремонт як електричної варильної панелі, так і індукційної, незалежно від типу конфорок або зон нагріву. Ми можемо полагодити і моделі з чавунними "млинцями" і передові пристрої з конфорками "Hi-Light".

При ремонті електричної духовки може виконуватися відновлення системи управління, ремонт сенсорного дисплея (при наявності), відновлення електроніки, ремонт термодатчика, будь-якого з нагрівальних елементів, гриля або вентилятора конвекції. Ми ремонтуємо навіть унікальні моделі духовок з рожном і інтегрованим термощупом. Якщо у вас розбилося багатошарове скло "Холодний Фронт", то наші професійні майстри зможуть замінити і його.

Швидкий виїзд на будинок і розширена гарантія

Для того, щоб замовити ремонт електричної плити на дому і викликати майстра, вам необхідно зателефонувати, описати поломку і назвати адресу в Черкасах або передмісті. Ми здійснюємо виїзд по місту + 10 км, але в будь-якому випадку краще зателефонувати і уточнити можливість виїзду. Час можна вибирати будь-який, ми працюємо без вихідних і святкових днів. На всі види ремонту електроплит видається офіційна гарантія, яка має збільшений термін. Викликаючи майстра з нашого центру ви отримуєте преміальний рівень сервісу за дуже приємною ціною.

Поломки в електроплитахПослуги з ремонту електроплитНесправності в електричній плитіРемонт техніки на дому