Ремонт варильних панелей у Черкасах

Наші телефони:

(097) 646-18-49
(050) 930-56-49

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Черкаси, вул. Благовісна, 62/1

Ціни на ремонт варильних панелей

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі варильнoї панелі. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Установка варильної панелі від 320 грн. Замовити
Заміна склокераміки від 360 грн. Замовити
Заміна конфорки від 240 грн. Замовити
Установка нового запобіжника від 90 грн. Замовити
Заміна реле від 400 грн. Замовити
Заміна перемикача від 280 грн. Замовити
Заміна проводки від 270 грн. Замовити
Ремонт панелі управління від 360 грн. Замовити
Заміна термодатчиків від 230 грн. Замовити

Чи варто говорити про те, що варильні панель користуються великою популярністю в Черкасах і інших містах України? Особливістю варильних панелей є їх вбудовується форм-фактор. Такі пристрої дуже прості як в установці, так і в обслуговуванні. Існує безліч різних варіантів, розрахованих на різну кількість конфорок, але всі їх можна полагодити. Також не має значення компанія, яка виготовила варильну поверхню - у нас є доступ до запасних частин для 95% брендів і моделей. При дзвінку майстру обов'язково скажіть, як називається ваша панель і він відповість, чи є запчастини в наявності або їх доведеться замовити.

Електричні і індукційні моделі

Абсолютна більшість варильних панелей виготовляються зі склокераміки. Цей унікальний матеріал дозволяє створити зручні і прості в експлуатації варильні панелі. На відміну від газових моделей електричні та індукційні пристрої не мають виступаючих частин і оснащуються передовою системою сенсорного управління.

В електричних моделях розміщуються конфорки швидкого нагріву Hi-Light, а в індукційних - спеціальні котушки, які створюють магнітне поле високої частоти. Обидва типи пристроїв оснащуються електронікою і різними датчиками, за допомогою яких і відбувається управлінням роботою панелі. Ми можемо виконати будь-який ремонт вбудованих поверхонь незалежно від його складності.

Чому у нас такі низькі ціни?

Насправді все дуже просто. Ми - один з найстаріших і найбільших сервісних центрів Черкас і маємо безліч зв'язків з постачальниками запасних частин. На відміну від невеликих фірм ми не купуємо деталі у перекупників. Також ми маємо фірмові автомобілі і професійне обладнання, яке не можуть дозволити собі багато інших компаній і тим більше приватні майстри. Левова частка звернень до нас надходить з органічної видачі пошукових систем і за рекомендаціями знайомих, що дозволяє нам витрачати в кілька разів менше грошей на рекламу. Все це дає нам можливість знизити ціну для кінцевого споживача.

Як замовити виїзд майстра

Це дуже просто - потрібно зателефонувати. Поговоріть з майстром, розкажіть йому про свою проблему. Він підкаже ціну ремонту і обговорить з вами деталі виїзду. Оплата ремонту здійснюється тільки після проведення всіх робіт, на всі види послуг видається офіційна гарантія, яка також поширюється і на запчастини.

Ремонт варильної поверхні у Черкасах<Усунення поломок побутової техніки на домуРемонт варильної панелі в Черкасах
0.1590 s
22