Ремонт холодильників у Черкасах

Наші телефони:

(097) 646-18-49
(050) 930-56-49

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Черкаси, вул. Благовісна, 62/1

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 180 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 180 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна Тена у холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Купівля нової побутової техніки - це завжди свято. На жаль, через певний час навіть самі преміальні моделі виходять з ладу. Чим дорожче пристрій, тим довше воно буде служити своєму господареві. Саме тому холодильники важливо ремонтувати, якщо поломка не є критичною. Дізнатися це можна тільки після проведення діагностики, так як симптоми поломок можуть бути абсолютно різними.

Компанія "На дому" здійснює ремонт побутової техніки в Черкасах за вигідною ціною. Ми можемо відремонтувати холодильники, пральні і посудомийні машини, варильні панелі, духові шафи і комбіновані кухонні плити. Телефонуйте за номером і отримуйте безкоштовну консультацію!

Що ми ремонтуємо?

Наша фірма вже більше 12 років працює в Черкасах. За цей час ми отримали величезний досвід по відновленню самих різних холодильників і морозильних камер. Фахівці компанії відмінно розбираються в моделях різних брендів, незалежно від країни їх походження. Ми можемо відновити європейський або американський холодильник, азіатську чи турецьку модель, а також ряд пристроїв, які збираються в Україні та країнах ближнього зарубіжжя.

Холодильники

Ремонту підлягають класичні двокамерні і однокамерні моделі холодильників. Працівники нашої фірми можуть відновити як вбудовані, так і окремо стоячі холодильні пристрої. Моделі можуть мати різні системи охолодження і протидії освіти інею. Ми можемо не тільки відремонтувати техніку, а й заправити її сучасним холодоагентом, який є безпечним для здоров'я людини і навколишнього середовища.

Морозильні камери

Також ми ремонтуємо морозильні камери вертикального і горизонтального типу. Горизонтальні пристрої мають спеціальну кришку і називаються морозильними скринями. Також майстри з нашої організації виконують ремонтні роботи і виробляють обслуговування промислових холодильників, вітрин та іншого обладнання. Можливо відновлення компресорів та електронних модулів управління, які повинен виконувати тільки кваліфікований фахівець.

Переваги сервісного центру "На дому"

Якщо ви перебуваєте в Черкасах і у вас вийшов з ладу холодильник або морозильна камера, то відмінним рішенням буде виклик фахівця з нашої організації. Сервісний центр "На дому" відрізняється від багатьох інших компаній можливістю виїзду на будинок до користувача. Вам не буде потрібно везти громіздку техніку в майстерню, замість цього фахівець приїде до додому і візьме з собою не тільки необхідне обладнання, але і велика кількість запасних частин, які будуть підходити до вашого пристрою.

У розпорядженні наших співробітників є якісні запасні частини для моделей різних брендів. Ми уклали безліч договорів з постачальниками з великих міст України і отримуємо деталі за оптовою ціною. Також ми закуповуємо різні холодоагенти для заправки устаткування, це гази R507a, R404a, R410a, R600a, BC-MO4, 3GS і R23. Заправка холодильників фреоном здійснюється також на дому у користувача.

Але найголовніша наша перевага - це грамотні майстри, які мають не тільки профільну освіту, а й досвід, який був отриманий на час роботи в нашій компанії і інших сервісних центрах Черкас. Майстри виїжджають на дом для ремонту холодильника в зручне користувачеві час, швидко проводять діагностику, виконують роботу, перевіряють техніку і видають гарантію. Оплата роботи майстра проводиться тільки після виконання ремонту.

Ремонт холодильників на дому у ЧеркасахПоламався холодильникРемонт холодильниківРемонт холодильників у ЧеркасахРемонт холодильників
0.2646 s
45