Сервісний центр з ремонту побутової техніки «На дому»

Про нас

Ви знаходитесь на сайті сервісного центру по ремонту побутової техніки "На дому". Наша організація здійснює різні ремонтні роботи і відновлює навіть саму безнадійну побутову техніку. Ми працюємо в Черкасах вже багато років і зарекомендували себе, як одну з найкращих майстерень в місті. Наша місія - заробляти для гідного життя, при цьому забезпечуючи жителів нашого міста дійсно якісними послугами з ремонту техніки. Ми не ставимо мети заробити всі гроші світу або врятувати людство. Набагато краще жити чесно і не заважати жити іншим.

Кваліфікований персонал

У нашій компанії працюють різні люди, з різних куточків України. Але більша частина майстрів народилася і виросла в Черкасах. Тому, викликаючи майстра для ремонту пральної машини або холодильника, ви можете зустріти давнього знайомого.

Основним критерієм при виборі персоналу є досвід роботи і знання певного виду побутової техніки. У нас немає фахівців з усього на світі і майстрів "на всі руки". Кожен працівник спеціалізується на певній задачі, групі брендів або виді техніки. Наприклад, є майстри, які змінюють підшипники, є заправники холодоагентом, а є електронщики, які відновлюють електронні модулі управління.

Крім досвіду ми цінуємо в претендентах прості людські якості. Хороший майстер ніколи не нагрубити клієнту, ніколи не прийде на роботу п'яним. Саме тому в нашій компанії працюють тільки непитущі люди, а за найменше порушення цього правила покладаються жорсткі санкції. За більш ніж 12 років роботи у нас склався дружний колектив, який завжди допоможе людині в разі непередбаченої ситуації. Якщо майстер зіткнеться з незвичайною поломкою, колеги підкажуть рішення або прийдуть до нього в дорадчому форматі.

Ефективна логістика

Одна з важливих переваг нашої компанії - це ефективна товарна і транспортна логістика. Оптові закупівлі запасних частин допомагають значно знизити ціну для клієнта, а наявність службових автомобілів дає можливість майстрам швидко переміщуватися з заявки на заявку. Таким чином клієнт завжди може розраховувати на своєчасний приїзд майстра, а також на наявність великої кількості різних запасних частин в багажнику машини.

Якщо ви хочете відремонтувати кухонну техніку, пральну або посудомийну машину, холодильне обладнання - то ви прийшли в правильне місце. Залиште заявку або зателефонуйте, ми поспілкуємося з вами, з'ясуємо причину поломки і підкажемо можливі варіанти ремонту. Замовити виїзд майстра можна по Черкасам і передмістю.