Ремонт пральних машин вдома у Черкасах

Наші телефони:

(097) 646-18-49
(050) 930-56-49

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Черкаси, вул. Благовісна, 62/1

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) от 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн Замовити

У нашому місті можна зустріти безліч різної побутової техніки. За роки незалежності в наших будинках з'явилися різні прилади, які значно полегшують життя кожного жителя. Найбільш часто в Черкасах зустрічаються холодильники, які можуть бути як сучасними, так і морально застарілими. Друга за популярністю техніка - це пральні машини автомат, які практично витіснили напівавтоматичні пристрої. Також в Черкасах досить багато посудомийних машин, мікрохвильових печей, варильних панелей і духових шаф. Всі ці види техніки можуть відремонтувати співробітники нашої організації "На дому".

Вертикальні і фронтальні пристрої

Сучасні пральні машини - це не просто баки, в яких обертається білизна. Хороша машинка оснащується передовою електронікою, яка відповідає за всі процеси, які відбуваються всередині пристрою. Завдяки наявності безлічі датчиків техніка стала споживати значно менше води і електроенергії, а якість прання помітно підвищилася. Крім датчиків і електронної плати в пральних машинах використовуються: зливний насос, заливні клапана, електродвигун, приводний ремінь (не завжди), а також нагрівальний елемент. Білизна розташовується в баку, всередині якого розміщується барабан. Вся ця конструкція працює разом завдяки пружинам, спеціальному вантажу і амортизаторами.

Фронтальні і вертикальні пристрої відрізняються один від одного. Вертикальні пральні машини мають спеціальну кришку, яка забезпечує верхній доступ до барабану. Фронтальні ж пристрої мають великий люк в передній частині машини, через який і відбувається завантаження. Працівники СЦ "На дому" можуть виконати ремонт обох типів пральних машин прямо на дому у користувача.

Всі бренди

Деякі компанії працюють тільки з самими ходовими видами пральних машин, тому що для них легко знайти запасні частини. Наші майстри не шукають легких шляхів і допомагають всім користувачам, незалежно від обраного бренду. Ми можемо відновлювати як недорогі китайські моделі, так і преміальні європейські машини. Також ми ремонтуємо українські, білоруські, американські і турецькі пральні машини. Ми зможемо підібрати деталі практично до будь-якого пристрою. Для точного визначення можливості ремонту обов'язково скажіть майстру модель пристрою під час телефонної розмови.

Будь-які типи поломок

Завдяки величезному досвіду роботи, який наші майстри придбали під час роботи в різних сервісних організаціях Черкас, можливо рішення навіть найскладніших поломок. Ми можемо полагодити електронні модулі управління, замінити підшипники на пристроях з литим або розбірним баком, замінити манжету люка, полагодити електродвигун, замінити насос, ТЕН і будь-який з датчиків. Перед виконанням ремонту завжди проводиться діагностика і замовнику повідомляється точна ціна послуги.

Швидкий виїзд по Черкасам і передмістю

Для того, щоб полагодити пральну машину вам буде потрібна допомога нашого працівника. Майстри сервісного центру "На дому" можуть здійснювати виїзд по Черкасам і Черкаській області. Точну географію виїздів ви можете дізнатись за телефоном. Компанія працює без перерв і вихідних. Виїзд на будинок може бути терміновим, а може і бути запланованим на певний день тижня. Ви самі вибираєте зручний час для початку ремонту. Вартість послуг вас приємно здивує, вона вигідно відрізняється від більшості пропозицій конкурентів! На всі види робіт видається офіційна розширена гарантія, яка поширюється як на запчастини, так і на самі послуги.

Быстрый ремонт стиралокРемонт бытовой техникиРемонт и обслуживание стиральных машинПрофессиональный ремонт стиральных машин
0.2931 s
53