Ремонт духових шаф у Черкасах

Наші телефони:

(097) 646-18-49
(050) 930-56-49

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Черкаси, вул. Благовісна, 62/1

Ціни на ремонт духових шаф

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі духової шафи. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 150 грн. Замовити
Установка духової шафи від 320 грн. Замовити
Заміна скла від 350 грн. Замовити
Заміна перемикача від 120 грн. Замовити
Ремонт дверцят від 350 грн. Замовити
Заміна лампи від 80 грн. Замовити
Установка нового термостата від 130 грн. Замовити
Заміна гумки від 115 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 120 грн. Замовити
Ремонт електронного модуля від 360 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (нагрівача) від 140 грн. Замовити

Приготування страв в духовці - це не тільки повсякденна задача, але і елемент мистецтва. На відміну від смаження або варіння простих страв на плиті, їжа, приготована в духовці відрізняється особливо приємним смаком і має певний наліт домашньої кухні. Саме тому всі ми так засмучуємося, коли улюблена духовка ламається.

Але насправді ніякої серйозної проблеми в цьому немає, практично будь-яку духовку можна полагодити. Це пов'язано з наявністю великої кількості як оригінальних, так і аналогічних запасних частин, а також можливістю ремонту будь-якої поломки, аж до відновлення електронного модуля управління.

Особливості вбудованої техніки

Варто відразу обмовитися, що поломка духової шафи - це не зовсім поломка електричної плити. Ці прилади виконують одну і ту ж функцію, але досить серйозно відрізняються один від одного. Справа в тому, що вбудовуються духові шафи мають незалежну систему підключення і встановлюються окремо від варильної панелі. Також обидва види техніки мають власні елементи управління і електроніку. Комбінована плита має єдину систему управління і ремонтується виходячи з цього фактора. Також варто відзначити, що вбудовуються духовки оснащуються спеціальною системою тангенціального охолодження, яка дозволяє охолоджувати пристрій і навколишнє його меблі. Це особливо важливо при ремонту духових шаф з функцією піролітичного очищення.

Чому варто звернутися до нас?

Насправді те, що ви потрапили на сайт нашого сервісного центру вже говорить багато про що. Ми працюємо в Черкасах вже багато років, що дозволяє нам займати високі місця в пошуковій видачі. Це знижує витрати на рекламу і дає нам можливість знижувати ціну для замовника і підвищувати зарплату майстрам. Таким чином ми наймаємо кращих фахівців, які надають набагато більш якісний ремонт з мінімумом гарантійних випадків. Мінімальна кількість звернень по гарантії дає нам можливість видавати цю саму гарантію на тривалий термін, на відміну від більшості конкурентів. Вибираючи нас ви обираєте високу якість за вигідною ціною.

Ви можете замовити виїзд майстра з нашого сервісного центру в будь-який куточок Черкас або навіть в найближчий передмістя. Наші майстри переміщаються на службових автомобілях, що дозволяє швидше їздити з заявки на заявку та здійснювати ремонт набагато швидше, ніж це роблять інші сервісні центри.

Ремонт духових шаф в КиєвіРемонт техніки в ЧеркасахУсунення поломок техніки на домуРемонт побутової техніки в Черкасах
0.1599 s
22